ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ
гривні грн

Чому човни Adventure

Категорії

Свобода і стиль відпочинку, якість і легкість конструкції, надійність і бездоганність матеріалів – все це можна назвати одним словом – Adventure. Саме так повинен проходити бездоганний, на нашу думку, відпочинок.

Займаючись розробкою і виробництвом надувних човнів, ми представляємо своїм клієнтам нові і популярні серії ПВХ-човнів різних моделей. Кожна з них ретельно продумана не тільки конструкційно, але і є набором дизайнерських рішень, що визначають гармонійний образ кожного човна.

Не варто думати, що надувні човни не змінилися з моменту свого винаходу! Повсюдне використання наукових розробок перетворило ПВХ-човни в стійкі до порізів, розривів, зносу, впливу сонячного світла і підвищеного тиску Сучасні плавзасоби.

Надувні човни Adventure-це не просто відмінне рішення для організації відпочинку на воді. Це власне задоволення, радість спілкування з сім'єю і друзями в оточенні хвиль, блиску риб і незабутнього виду неба, чудесним чином відбивається в морській або річковій гладі.

Історія бренду Adventure

Adventure, як зареєстрована торгова марка, була заснована в 1989 році в Києві, Україна, як повністю оригінальний бренд.

Початковий асортимент продукції включав в себе надувні катамарани, виробництво яких швидко перемістилося в основному на рибальські човни, в даний час звані надлегкими. Ідея була відносно проста-запропонувати рибалкам (в тому числі власнику бренду і його найближчим соратникам) просту доступну човен, яка завдяки своїй простоті буде гранично компактною, максимально легкою, але перш за все міцною. Так почався поступовий розвиток конструкцій надувних човнів, які сьогодні є абсолютною класикою на ринку. Adventure ні C кого не списував, ніякими ліцензіями не користувався, а тільки чесно тестував - буквально на собі.

 

Виробництво поступово розширювалося, і з початкових моделей, нині відомих як Скаут з-250т і Оптима т-290п(Н), розроблялися все нові складні човни різної довжини і конструкції. Природно, баржові Катери на баржевій тязі природним чином перейшли на човнові. У середині 1990-х років, в розпал легких двотактних суднових двигунів, ринок вимагав такої ж легкої човни, яка відповідала б не тільки переносним двигунам, але і філософії бренду Adventure, яка була більше орієнтована на морське узбережжя.

 

Поворотним моментом в цьому відношенні стала складна човен серії TRAVEL-II, серія Т-290к, яка відразу ж перетворилася в подовжену версію т-320к, яка пропонується і сьогодні без серйозних змін в конструкції. Проста, компактна, легка човен з надувним кілем, яка, на відміну від всіх інших складних човнів такого розміру, зламала традиційне марновірство, що така маленька човен не може творити на воді ніякого дива і їхати в сліпе, як тільки більші човни з Кіль з ламінату. Човни серії Travel 2 показали, що це можливо і що це здорово, так як інженери Adventure так довго тестували і налаштовували їх, що так і не знайшли ідеального співвідношення довжини до ширини, а також ідеального розмір надувного кіля і форма дзеркала для загальновживаних підвісних моторів потужністю близько 8 к. с.

 

Таким чином, почалося полювання за максимально можливими ходовими якостями і всі серійні моделі катерів Adventure стали перероблятися відповідно до знову отриманими знаннями, які були кількісно підтверджені практичними випробуваннями масштабної моделі катера т-320к в університетських лабораторіях. в Києві. Це детальне дослідження обтікання надувного кіля і дзеркала потім призвело до створення іншої моделі, яка пропонується на додаток до незначних модифікацій обладнання та аксесуарів. До цього дня М-400 з серії Майстер 2 викликає у своїх власників широку посмішку щоразу, коли вони знову відправляються на прогулянку. Човен, який ніби копіює давно застарілі форми з 70-х років і не може принести нічого нового! Але все сталося навпаки, і М-400 в черговий раз засунув планку водіння, керованості і швидкості.

 

Ще одним серйозним завданням для бренду Adventure став вихід на ринок надувних човнів з ламінованим кілем, так званих RIB. Оскільки це відносно складні човни, що поєднують в собі абсолютно різні матеріали і конструкції, необхідно було попередньо ознайомитися з технологіями виробництва корпусів з ламінату. Спочатку надувні балони Adventure були перероблені в корпуси, які виготовлялися на замовлення польською маркою SPORTIS. Однак, оскільки керівництво Adventure не задовольнило отриманим таким чином рівнем ходових якостей своїх RIB, процес навчання почався заново. На цей раз під наглядом досвідчених інженерів і фахівців з гоночних катерів з'явився результат їх зусиль SPICE S-550. Єдиною метою було показати, що Adventure впоралася з цим завданням і готова проектувати власні надувні човни з ламінованим кілем. SPICE блищав на гоночній трасі, привернули увагу багатьох фахівців - і зникли. Однак більшість човнів Adventure RIB досі несуть його спадщину: закруглену корму, яка знижує опір, знижує витрату палива і підвищує швидкість і комфорт екіпажу під час руху.

Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*