ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ
гривні грн

Туристичні катамарани Adventure

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Туристичні катамарани призначені для сплаву по річках різної складності, а також для рибного лову та активного відпочинку на воді. Можуть використовуватися для понтонів в професійних цілях.

Для виробництва балонів використовуються високоякісні матеріали ПВХ виробництва Німеччини.

1) Valmex 1000 гр / м2. Міцність на розрив 3000 Н / 5 см, адгезія 100 н/5 см.матеріал захищений від впливу ультрафіолету (з часом тканина не вигорає і не втрачає своїх властивостей), бензину і масел. Температурний режим роботи накачаного балона + 70/-30 ° С.
Гарантійний термін експлуатації матеріалу 15 років!

2) Heytex 1200 гр / м2. Міцність на розрив 4800 н / 5 см, адгезія 120 н/5 см.матеріал дуже добре захищений від впливу ультрафіолету, бензину і масел. Температурний режим роботи накачаного балона + 70 / -30°С. Гарантійний термін експлуатації матеріалу 18 років!

Конституція балона

Монобаллон. Балон має два герметичних відсіку, розділених поперечною перегородкою сферичної форми. Перегородка вварена в балон. Кількість гермовідсіків може бути будь-яким за бажанням клієнта. Місця тертя каркаса про балони захищені накладками. Каркас до балона пришнуровується шнурами. Для цього на балоні є Леєр з люверсами з н/ж сталі. Леєри розташовані таким чином, щоб балон максимально жорстко кріпився до каркасу і не мав можливості «йти» щодо каркаса. Для зручності швартування до берега, в носовій і кормовій частинах балона є ручки.

Технологія виробництва балонів

Всі шви (поздовжні і поперечні) балона виконані методом напівавтоматичного зварювання гарячим повітрям. Допоміжні вузли і деталі виконуються високочастотної зварюванням.
Зварні шви забезпечують виняткову герметичність вироби, максимальну довговічність, тому що не схильні до дії ультрафіолету, перегріву на сонці і не старіють з часом (на відміну від клеєних з'єднань). Термін служби зварних швів практично не відмежований.

На шви фірми Adventure ми даємо гарантію 15 років!