ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ
гривні грн

Технології Adventure

Категорії

Adventure® "... це слово, яке переносить вас у відкритий і вільний світ. Це місця, де ви були і хотіли б відвідати знову. Незабутній час, проведений в суспільстві або з сім'єю - це життя, яке наповнене радістю і достатком. Це подорож від буденності і нудьги повсякденного життя".

Це філософія Adventure. Вона завжди була такою. Ось чому ми вибрали найкращі матеріали, вибрали унікальний дизайн і використовували унікальну виробничу технологію для створення асортименту складних і надувних човнів, щоб ви могли випробувати свою унікальну історію. Наші човни повинні бути не тільки красивими на вигляд, але і надійними і якісними, щоб радувати вас довгі-довгі роки експлуатації.

Човни зроблені так, щоб бути кращим вибором на ринку і, найголовніше, без шкоди для якості . Ми не використовуємо дешеві матеріали, комплектуючі або аксесуари. Ми не використовуємо ненадійні, примітивні і легкодоступні технології виробництва, а також некваліфікований персонал. Жодне пригодницьке судно не може пірнути в хвилі або стати керованим на мить - правильне пригода швидко в будь-який час і в будь-якому місці. Ви завжди можете вести його з абсолютною точністю і абсолютною впевненістю. Ми не хочемо вас розчаровувати, адже знаємо, як важлива безпека в подорожі, від якої залежить ваше життя і життя ваших близьких. Ми також не хочемо псувати радість від відпочинку на воді неякісним продуктом.

Для досягнення надвисокої якості наших надувних човнів наші інженери розробили унікальний процес зварювання гарячим повітрям з використанням оригінального обладнання, яке було виготовлено та розроблено нашою компанією. Ми постійно розвиваємо і вдосконалюємо наші технології і машини. Крім основного виду зварювання (м'яке зварювання), ми також використовуємо технологію високочастотного зварювання і деякі інші види зварювання, що не мають аналогів. Навіть найбільш скептично налаштовані скептики визнають, що оригінальний шов Adventure-один з кращих в світі — це візитна картка нашої компанії, це те, чим ми пишаємося. Наші зварні шви в три рази міцніше самого матеріалу: без проблем витримує перегрів на сонці і високі значення надлишкового тиску. Інженери і конструктори ніколи не зупиняться на досягнутому. На заводі постійно розробляються нові види зварювання. Ми постійно вимагаємо підвищення рівня якості, ми працюємо над новими технологіями і рішеннями, я розробляю нові конструкції човнів - і саме ви повинні вимагати не менше, вибираючи свій човен Adventure. Тільки так можна гарантувати, що наша продукція відповідає вашим вимогам.

Асортимент човнів Adventure дуже широкий - від звичайних складних човнів з гратчастою підлогою, класичних складних човнів з надувним кілем, через човни з надувною підлогою високого тиску AIRdeck, до rib човнів з ламінованим кілем. Риболовля, Дайвінг, відпочинок, спорт або професійне використання - Adventure підійде під ваші вимоги і повністю їх задовольнить, так як розроблений у співпраці з професіоналами по всьому світу, які піддають їх суворих умов і екстремальних навантажень. Відмінні човни повинні бути оснащені відмінними і надійними комплектуючими і виготовлені з матеріалів найвищої якості. Ми це знаємо і використовуємо тільки найкраще.

При виробництві човнів Adventure використовуються спеціальні матеріали, ретельно відібрані для конкретних цілей, для яких призначені окремі човни або модельні ряди. Матеріал Plastel te 75 і TE 90 використовується для основної лінії рибальських човнів Adventure Scout - вони належним чином посилені, міцні, але легкі. Вони полегшують управління човном на березі або під час упаковки. Незаперечною перевагою Plastel є також те, що це дозволяє нам пропонувати рибальські човни за дуже доступними цінами.

Німецькі матеріали Valmex ® і HEYTex ® , які були спеціально розроблені для виробництва надувних човнів, постійно розвиваються і вдосконалюються. в даний час вони використовують п'ятишаровий матеріал . Це традиційні і надійні європейські виробники з давніми традиціями, матеріали яких призначені в першу чергу для виробництва надувних моторних човнів, наприклад Mehler Texnologies (Valmex) розробляє свої матеріали більше 70 років, група HEYTex лише трохи молодше . Крім відмінних результатів при використанні клею, вони відрізняються головним чином своїми властивостями, тобто. міцністю або стійкістю і структурою, при зварюванні гарячим повітрям і високочастотної зварюванням, коли з окремих листів матеріалу формується монолітний блок .

  • > Покритий вінілом (ПВХ), всього 4 шари ПВХ
  • > Матеріал основи з фірмового поліестеру Тревіра ® і Діолен ® (9/10 ут/см - щільність армуючої тканини)
  • > Вага 1000 - 1450 г / м2
  • > Міцність 2500 - 7000 н / 5см2

Матеріали, які ми вибираємо, виключно герметичні, довговічні, а також стійкі до порізів, стирання, атмосферних впливів, сонячного УФ-випромінювання, бензину і маслу. Вони містять спеціальний протигрибковий інгредієнт, який знищує органічні мікроби протягом 24 годин.

Човни Adventure мають дійсно міцні з'єднання завдяки термічному кріпленню. Термозварка з'єднує частини матеріалу разом, і в рамках повністю автоматизованого процесу зовнішня і внутрішня з'єднувальні стрічки розплавляються — людський фактор тільки контролює роботу машини. Це повністю виключає застарілий метод склеювання або ручного зварювання за допомогою сушарок гарячого повітря. Наш автоматичний процес гарантує постійний рівень якості, точності та максимальної довговічності. Цей стандартний шов в три рази міцніше самого матеріалу. Про точність виготовлення і кожної деталі наших надувних човнів вже ходять легенди - будь то допуски на надувних балонах або на підлозі, жоден інший виробник не наблизиться до наших суворих стандартів.

Унікальною для світового ринку є технологія Doubleseams, яка була розроблена компанією Adventure для професійних човнів і поступово перейшла на деякі спортивні катери — це подвійні зварні шви, чия семикратна міцність в порівнянні з самим матеріалом використовується користувачами човнів, що піддаються тривалим-термінові екстремальні умови всіх видів.

Однією з основних причин використання нашої автоматичної технології є усунення людського фактора - більше немає демотивованих і втомлених робітників з феном в руках. Більше ніяких сирих швів!

Окремі частини човнів ідеально розділені герметичними перегородками. Конічна гнучка форма врівноважує тиск між окремими частинами човна. У разі несподіваної втрати повітря з одного відсіку човен залишиться непотоплюваним. Наші човни виготовлені з матеріалів, що дозволяють використовувати їх навіть при низьких температурах. З човном Adventure можна працювати при температурі від -30°С до +60°С, при цьому з'єднання не піддаються руйнуванню до 160°С!

Adventure пропонує споживачам довгострокове обслуговування, гарантію та запасні частини. Якщо ви виберете човен Adventure, Ви отримаєте п'ятирічну гарантію від виробника на матеріали і п'ятирічну гарантію Adventure на всі з'єднання. На професійні човни поширюється довічна гарантія виробника.

Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*